mobile website builder

Efektownie wyglądająca brama czy ogrodzenie jest niewątpliwie wizytówką każdej posesji, która określa jej charakter i styl. Firma Z.P.H.U."MAKMAR" wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta oferuje swoje usługi w zakresie ślusarstwa ogólnego i artystycznego. Zlecenie możemy wykonać na podstawie wzoru z naszego katalogu lub zaprojektować na indywidualne zamówienie klienta. Zapewniamy fachową pomoc i doradztwo naszych specjalistów.
Dla jeszcze większego komfortu z użytkowania bram oferujemy Państwu automatykę do bram wjazdowych (skrzydłowych i przesuwnych) oraz garażowych.
Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem automatyki dla domu firmy NICE. Firma ta jest liderem w swojej branży oferując urzadzenia wyposażone w najnowocześniejsze technologie oraz certyfikaty jakości i bezpieczeństwa. Wysoki poziomie oferowanych produktów i duża liczba zadowolonych klientów ugruntowała wysoką pozycję tych firm na rynku krajowym i zagranicznym.
Dla prawidłowego funkcjonowania napędu niezbędny jest jego odpowiedni dobór i profesjonalny montaż. Udzielamy wszelkich niezbędnych informacji i porad przy wyborze siłownika i niezbędnych akcesori. Zamontujemy i udzielimy gwarancji.
Zapewniamy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny każdego zamontowanego zestawu.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Jesteśmy autoryzowanym dealerem firmy Nice

Skontaktuj się z nami